poniedziałek, 17 lutego 2014

Walentynkowy czar :*

Hej :)


Dzisiaj mam do zaprezentowania taką o to propozycję na walentynki :) a raczej już po no ale oczywiście nie było kiedy posta zamieścić :P Ten wzorek na wszystkich zrobił wrażenie chociażby dlatego, że jest łatwy a jest naprawdę bardzo fajny. Romantyczny a zarazem jak z kreskówki.

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal 
- Golden Rose Selective 4
- Golden Rose Selective 32
- farbki akrylowe w kolorze: czarnym, bladoróżowym, czerwonym i różowym
- sondę

Do dzieła!

1. Najpierw nakładam bazę, czyli odżywkę Eveline 8w1.
2. Następnie kolejno maluję paznokcie na biało i różowo (paznokieć na serdecznym palcu i na  kciuku).
3. Maluję na białych paznokciach kontury serduszek w różnych miejscach i wielkościach.
4. Wypełniam serduszka bladoróżową i różową farbką w taki sposób aby nie były idealnie wypełnione tylko takie "pomiziane" farbką :).
5. Na wolnej, białej przestrzeni maluję czerwone i czarne malutkie serduszka przy pomocy sondy.
6. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie. 
 
Gotowe! Teraz każda z Was może spróbować zrobić własne serduszka nie tylko na walentynki :) 



Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

Proste a efektowne: Pomarańcz!

Hej :)


Dzisiaj chciałabym Wam pokazać dwie propozycje rudo-rdzawo-pomarańczowych paznokci w połączeniu z kolorkiem nude. Pierwsza propozycja jest wykonana na moich pazurach a druga na mojej mamy. Jednak w obu  przypadkach użyłam tych samych produktów i kolorków.

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal 
- Golden Rose Rich Color 109
- Golden Rose Rich Color 10
- Golden Rose do zdobień nr  101
- Golden Rose do zdobień nr  106 
- Golden Rose do zdobień nr  140
- Golden Rose do zdobień nr  120
 
Do dzieła!

Propozycja 1:

1. Najpierw nakładam bazę, czyli odżywkę Eveline 8w1.
2. Następnie kolejno maluję paznokcie na kolor nude i rdzawy.
3. Maluję czarne, cienkie, równoległe linie - na ciemnym kolorze od zewnętrznej strony, a na jasnym od wewnętrznej.
4. Po środku maluję białe i złote kropki oraz robię kropki lakierem nr 140 (jest to lakier do zdobień z rudymi, białymi i czarnymi ozdóbkami)
5. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie.
 
Propozycja 2:
 
1. Najpierw jako moją bazą nałożyłam odżywkę z Eveline 8w1.
2. Następnie kolejno maluję paznokcie na kolor nude i rdzawy.
3. Wzdłuż paznokcia na środku robię kropki lakierami. Wszystkimi do zdobień, które wypisałam czyli: czarnym, złotym, białym i tym z ozdobami.
4. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie.
 
Gotowe! Prawda, że proste? A robi wielki efekt dzięki świecącym się, brokatowym kropeczkom :)

Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

Nominacja do Liebster Blog Award.

Hej :)

Ostatnimi czasy trochę zaniedbałam swojego bloga a wszystko spowodowane pracą i uczelnią. Prace mam idealną dlatego nie narzekam na to, że nie mam wolnego czasu :) ale o tym innym razem.

Przeglądając komentarze zauważyłam jeden, który mnie niesamowicie ucieszył a zarazem zdziwił. Mianowicie była to nominacja od innej Blogerki na Liebster Blog Award... ŁAAAŁ! Ucieszyłam się chociażby dlatego, że nie sądziłam iż ktoś czyta lub chociaż odwiedza mojego bloga a tutaj taka niespodzianka... po prostu radość!!

Nominację dostałam od panienki: kosmetyki angeliki, która swojego bloga prowadzi pod adresem:


Od razu biorę się do odpowiadania na zadane mi 11 pytań. 
Mam nadzieję, że pomogą one poznać mnie lepiej :)

Zaczynamy :)

1. Czemu ( w kontekście pielęgnacji ) poświęcasz najwięcej uwagi?

Najwięcej uwagi poświęcam włosom. Zawsze miałam jakieś problemy z nimi i ze skórą głowy. Co prawda nie korzystam z żadnych super-produktów... zwykła ZIAJA, ale i tak mogłabym wyjść z domu bez makijażu ale nigdy nie wyjdę w nieumytych włosach.
 
2. Jaki jest Twój niezbędny kosmetyk kolorowy?

Na pewno postawię na usta. Lubię ostre i wyraziste kolory i jak zwracają na siebie uwagę. Oczywiście także tusz do rzęs :)

3. Jesteś zwolenniczką eko pielęgnacji ?

Zwolenniczką jestem i często używam naturalnych produktów ale to chyba przez to, że jak wspomniałam mam problemy ze skórą, które wręcz zmuszają mnie do używania naturalnych kosmetyków, które mnie nie uczula i nie podrażnią.
 
4. Co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę?

Z kosmetyków to pewnie tylko krem :) a z reszty? Hmm... pewnie telefon i ładowarkę słoneczną haha w sumie to nie wiem.. nie myślałam o tym nigdy :P
 
5. Twoje kosmetyczne must have to...

Pharmaceris. multilipidowy krem odżywczy!
 
6. Przypuśćmy, że trafiłaś na złotą rybkę. O co być ją poprosiła ? ;)

Hmm... nie mam pojęcia. Ale pewnie coś by się znalazło o czym w głębi serca marzę a czego nie dam rady zrobić bez pomocy złotej rybki ;)
 
7. Gdzie wyjechałabyś na wakacje marzeń?

Gdziekolwiek byleby z kimś wyjątkowym. Chciałabym zobaczyć Tokio, pożyć trochę w Nowy Jorku, leżeć na zielonej trawie w Peru, przepłynąć się gondolą we Wenecji, strzelić fotkę przy wierzy Eiflfa... ale to tylko marzenia :)
 
8. Jest jakaś marka kosmetyczna, do której masz szczególną słabość?

GOLDEN ROSE...! Jedyne pytanie nad którym nie musiałam myśleć :P Ale jeżeli chodzi o pielęgnację to zdecydowanie Ziaja.
 
9. Potrawa do jakiej masz totalną słabość to...

Makaron, makaron i jeszcze raz makaron. Z czymkolwiek, w jakiejkolwiek postaci, gdziekolwiek podany. Po prostu kocham! Chociaż ryż też jest ok :P
 
10. Twoje największe marzenie ?

Nie mogę wyjawić bo się nie spełni :) ale jest coś o czym marzę wewnątrz siebie :)

 
I to by było na tyle moich wyznań. Mam nadzieję, że w czymś to pomogło bo mi na pewno zrobiło się przyjemnie, że mogę coś o sobie powiedzieć :)


Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

poniedziałek, 20 stycznia 2014

Proste a efektowne: zieleń!

Hej :)


I kolejna opcja prostych i efektownych paznokci  tym razem w odcieniach zieleni i szarości :)

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal 
- Golden Rose Rich Color 36
- Golden Rose Rich Color 113
- Golden Rose Rich Color 112

Do dzieła!

1. Nakładam bazę w formie odżywki Eveline 8w1.
2 Wszystkie paznokcie pokrywam ciemnym kolorem zgnitej zieleni.
3. Na wszystkich paznokciach obok palca wskazującego maluję normalnym pędzelkiem jasno-zielone paski a na palcu wskazującym - szary pasek.
4. Zmieniam kolejność i na jasno-zielonych paskach maluję cienkim pędzelkiem do zdobień szare paski, a na szarym... jasno-zielony.
5. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie.

Gotowe! Kolory nieadekwatne do rzeczywistości przez aparat ale i tak świetnie wyglądają :)

Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

Niebieski kwiaty

Hej :)


Dzisiaj przygotowałam propozycję nieco trudniejszą gdyż wymaga użycia farbek akrylowych. Ale równie dobrze można namalować kwiatek lakierami :)

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal 
- Golden Rose Rich Color 113
- Golden Rose Rich Color16
- Golden Rose do zdobień nr  112
-  farbki akrylowe: biała, niebieska, czarna
- cyrkonie w kolorze niebieskim

Do dzieła!

1. Zaczynam od nałożenia bazy w formie odżywki Eveline 8w1.
2. Maluję kolejno paznokcie na szary i niebieski kolor.
3. Na niebieskich paznokciach maluję wzdłuż góry paznokcia białe kropeczki za pomocą wykałaczki.
4. Na szarych paznokciach maluję wzór: 
  - najpierw kwiatki za pomocą niebieskiej i białej farbki metodą one stroke
  - obmalowuję kontur czarną farbką 
  - białą i czarną farbką robię kontur liścia
  - dodaję srebrno-brokatowe akcenty
5. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie.
6. Naklejam cyrkonie.
 
Gotowe! troszkę wysiłku, ale dla takiego efektu warto :) Powodzenia! 

Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna
 
 

Proste a efektowne: niebieski!

Hej :)



Kolejna propozycja prostych i efektownych paznokci. Tym razem postawiłam na różowy i niebieski (zdaję sobie sprawę, że aparat zjadł kolory :))

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal 
- Golden Rose Rich Color 09
- Golden Rose Rich Color 49
- Golden Rose do zdobień nr  101
- Golden Rose do zdobień nr  147  

Do dzieła!

1. Najpierw nakładam bazę, czyli odżywkę Eveline 8w1.
2. Maluję kolejno paznokcie na kolor różowy i niebieski po dwie warstwy każdy.
3. Maluję białym lakierem do zdobień cienką podłużną linię.
4. Wzdłuż białej linii maluję obustronnie brokatowym lakierem.
5. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie.

Gotowe! Prawda, że łatwe?

Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

Proste a efektowne: róż!

Hej :)



Oto moja propozycja na proste i bardzo efektowne paznokcie, które bez problemu zrobi każda z Was :)

Co użyłam:

- Eveline 8w1
- NailDesign UV Stal
- AllePaznokcie nr 66
- Golden Rose do zdobień nr  132
- Golden Rose do zdobień nr 106

Do dzieła!

1. Najpierw jako moją bazą nałożyłam odżywkę z Eveline 8w1.
2. Na wszystkie paznokcie nałożyłam 2 warstwy różowego lakieru.
3. Następnie namalowałam czarnym lakierem z cienkim pędzelkiem dwie, równoległe linie.
4. Między liniami maluję (niestety dwie warstwy) różowym, świecącym lakierem do zdobień cienką linię.
5. Na koniec pokrywam utwardzaczem UV Stal i utwardzam na 2 min w lampie (zmywa się go normalnie zmywaczem).

I gotowe! Życzę przyjemności :)


Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

piątek, 13 grudnia 2013

Lekkie jak piórko

Hej :)


Dzisiaj mam dla Was bardzo kolorową kompozycję z piórkiem w roli głównej. Trochę czasochłonne ale dla takiego efektu warto się pomęczyć :) a więc zaczynamy.

Co użyłam:





- BELL Bio2 3w1
- NeoNail Wet Look
- Revlon 050
- AllePaznokcie szybkoschnący nawierzchniowy z  drobinkami
- Pędzel z La Femme nr 0
- Pędzel z Golden Rose (najmniejszy z zestawu)
- farbki akrylowe w kolorach: czerwony, różowy, fioletowy, niebieski, błękitny, zielony, żółty, brzoskwiniowy i carny

Do dzieła!

1. Po naniesieniu bazy, maluje paznokcie na biało.





2. Następnie czarną farbką maluję wyraźny szkic mojego piórka.





3. Następnie w kolejności w jakiej wymieniłam wyżej maluję paseczki wychodzące ze szkieletu piórka.
Kciuk maluję lakierem nawierzchniowym z drobinkami. Poprawiam czarny szkielet farbką i pokrywam całość nawierzchniowym Top Coatem oraz oliwką aby przyspieszyć wyschnięcie.
I gotowe :)


Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

czwartek, 12 grudnia 2013

Matowe kropki

Hej :)


Dzisiaj mam dla Was taką prostą propozycję, która ładnie prezentuje się na krótkich paznokciach :)

Co użyłam:
  

- BELL Bio2 3w1
- Golden Rose Rich Color 35 
- Golden Rose Nail Art 121
- AllePanzokcie nr 32
- AllePaznokcie Top Coat Matt
- wykałaczka do kropek

Do dzieła!

1. Na wstępnie oczywiście naniosłam bazę na paznokcie. 
2. Na palec mały, serdeczny i kciuk naniosłam po 2 warstwy czarnego lakieru, a na środkowy i wskazujący po 2 warstwy różowego. 
3. Wszystko pokryłam matowym  Top Coatem. 
4. Następnie na przemian namalowałam na różowym tle czarne kropki, a na czarnym tle srebrne kropki.

I gotowe :)
 



Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna

niedziela, 1 grudnia 2013

Punkowe ombre

Hej :)



 Dzisiaj mam dla Was punkowy manicure z ćwiekami oraz srebrnym ombre... Wszystko na czarnym tle. Wygląda efektownie i jak dla mnie elegancko :)
Tak wiem, mam złamany środkowy paznokieć ale da się z tym żyć więc nie róbmy z tego wielkiego Halo!

Co użyłam:






- BELL Bio2 3w1
- Golden Rose Rich Color 35
- Golden Rose Nail Art 121
- NeoNail Wet Look
-  klej do tipsów
- gąbeczka (niedawno zakupiona :))
- sonda
- ćwieki

Do dzieła!

1. Najpierw nakładam bazę, a następnie pokrywam wszystkie paznokcie czarnym lakierem.





2. Na gąbkę nakładam srebrny i czarny lakier (w formie 2 pasków nachodzących na siebie na środku) i przyciskam do paznokcia, delikatnie wklepując i robiąc efekt cieniowania. Nie przejmujcie się, że macie brudny palec... na końcu wszystko da się wyczyścić zmywaczem :)




4. Serdeczny palec i kciuk pokrywam Top Coatem a na koniec przyklejam w linii prostej ćwieki (dżety) za pomocą sondy i kleju do tipsów.


5. Nabłyszczam resztę paznokci oraz czyszczę skórki i gotowe :)


 
 
Do namalowania wkrótce :)
xoxo
Katarzyna